Замовлення трансферу на ГК "Буковель" ОНЛАЙН
+38 (068) 745-17-49
+38 (095) 088-73-42
+38 (063) 839-14-06
info@faynotur.com.ua

На Верховину-до гоцульської столиці

Ворохта - ворохтянське джерело – Мости-Віадуки ( австрійський шедевр мостобудування 1894 р.) - Кривопільський перевал (1013 м) - Верховина – музей музичних старовинних інструментів – Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» (екскурсію проводить корінна гуцулка з колоритним говором, який можна почути тільки на Верховинщині) - музей карпатської магії (мольфарства) – сироварня, основною цікавинкою є процес приготування сиру на відкритому вогні як робили наші предки на полонині – відвідання пивоварні Вхідні квитки в музеї та майстер-класи – 15-25 грн оплачуються додатково Протяжність маршруту в один бік – 70 км. Тривалість: 10.00-18.00 Час проведення екскурсії : ЩОДЕННО

Протяжність маршруту в один бік – 75км. Тривалість з 10.00-16.30 год.

Вартість: Групова екскурсія(автобусом) - 250 грн.з особи.

 індивідуальна (легковим автомобілем) та мікроавтобусом - ціна договірна.

 

Детальніше

Close

Форма бронювання

Ціна зі знижкою - 237.5 грн.

Особисті дані:

Поля з зірочкою обов'язкові для заповнення

«Верховина – Ось Жаб'є, Гуцульська столиця». Наша перша зупинка - у Ворохті, де, оглянувши найбільший комплекс Лижних Трамплінів України, що діють і влітку, ми піднімемося до найстарішої дерев'яної церкви регіону - Різдва Богородиці (1615), що не зазнала жодних змін (!) з моменту створення (!). Мініатюрна струнка церква на вершині пагорба не залишить Вас байдужими, а від неї відкриється чудова панорама на третю пам'ятку Ворохти - старовинний «віадук» (початок XIXст.) - кам'яний залізничний міст з арками - один з найбільших у Європі (130м).

 Далі наш шлях лежить у Верховину - столицю Гуцульщини - де ми потрапимо в гості до РОМАНА КУМЛИКА - в його Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів. Приватний музей пана Романа перебуває в його власному будинку, а матеріали збиралися протягом 30 років - це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів і багато інших експонатів, що дають уявлення про життя гуцулів. Предмет особливої гордості господаря - колекція музичних інструментів, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги. Пан Роман розповість про кожен з них і особисто заграє на багатьох.

 Наступна наша зупинка Криворівні - селі, в якому М.Коцюбинський написав, а С.Параджанов зняв свій шедевр «Тіні забутих предків». Знімався фільм у «Гуцульській Ґражді» (зараз музей), гуцульській хаті-фортеці, з якої ми і почнемо екскурсію. Крім того, ненадовго завітаємо в Літературно-меморіальний музей І.Франка, експозиція якого знаходиться в трьох кімнатах будинку місцевого різьбяра Василя Якіб’юка - тут зупинявся письменник в 1901-1914рр. Збереглася робоча кімната «каменяра», ліжко, на якому спав Франко, лавка з того часу, годинник, столик, топірець-бартка, який Якіб’юк подарував Франкові, сак для ловлі риби, крісло-гойдалка, на якому відпочивав Коцюбинський.