Замовлення трансферу на ГК "Буковель" ОНЛАЙН
+38 (068) 745-17-49
+38 (095) 088-73-42
+38 (063) 839-14-06
info@faynotur.com.ua

Рафтинг

Сплав порогами гірської річки в Карпатах на катамаранах, рафтах, байдарках чи каяках. Студенти, при наявності дійсного студентського квитка – знижка 10% від вартості Діти 5-14 років – знижка 50% від вартості пенсіонери – знижка 10% від вартості Діти до 5 років – безкоштовно, якщо не потребують окремого місця. Харчування, рекреаційний збір, вхідні квитки на екскурсії в музеї оплачуються додатково. У вартість екскурсій входить проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід дорогою та на екскурсійних об’єктах

Детальніше

Close

Форма бронювання

Ціна зі знижкою - По домовленості

Особисті дані:

Поля з зірочкою обов'язкові для заповнення

Рафтинг на Черемоші - це сплав порогами гірської річки в Карпатах на катамаранах, рафтах, байдарках чи каяках. Сплави на Чорному Черемоші, очевидно, є найбільш емоційними серед турів, які ми пропонуємо, адже передбачають швидкісний (15-20км/год) спуск найскладнішими порогами, коли вас може з головою накривати висока хвиля прохолодної води. Хоча рівень адреналіну та складність сплаву сильно залежить від рівня води.

Для рафтингу на Черемоші не потрібна спеціальна підготовка

Відсутність досвіду водних походів не завадить насолодитись рафтингом на Черемоші. Все необхідне на початках вам пояснить інструктор. Не потрібно постійно грести, але в ключових моментах варто включатись в командну роботу, щоб не налетіти на камінь. Кожен учасник забезпечується рятувальним жилетом і каскою.

Безпечний рафтинг вам гарантуватиме:

підготовлений інструктор, який обов'язково є на рафті чи катамарані. Інструктор (капітан) проводить інструктаж з ТБ, пояснює правила поведінки на ріці, показує як правильно грести, та що робити в нештатних ситуаціях (переворот, сплав поза судном). Він також розподіляє учасників по місцях на судні та пояснює дії на кожному місці. Інструктор здійснює загальне керування судном і його команди обов'язкові до виконання для всього екіпажу. Всі інструктори Турклубу, що працюють на Черемоші, пройшли курси навчання інструкторів на Черемоші та мають досвід сплавів по більш складних річках України та закордону;

дотримання правил індивідуальної техніки безпеки

наш мікроавтобус, який як правило, супроводжує та фотографує сплав

дотримання загальних правил техніки безпеки (припинення сплавів під час сильних повеней, справне і надійне спорядження, правильний підбір екіпажів та відповідних суден)

 

Сезонність в рафтингу та рівень води в річках Карпат

Традиційно найкращим часом для рафтингу на Черемоші вважався кінець квітня - початок травня. Справді, в цей час танули сніги на Чорногорі, рівень води піднімався, а отже і сплав ставав цікавішим. Були і менш об'єктивні причини: а) більшість водних туристів традиційно планували сплави на травневі свята, тому інформації про сплави в інші сезони було значно менше; б) до недавнього часу, специфіка засобів сплаву (ненадійність конструкцій та матеріалів) вимагала вищого рівня води.

З нашого досвіду останніх років (2005-2010) традиції дещо порушились. Тепер не можна бути впевненим в високій весняній воді, оскільки рівень води більше залежить від дощів, які можуть наповнювати річку, як весною, так і літом і восени. Яскравим свідченням того є літні та осінні повені у 2008, 2009 та 2010 роках. В 2010 році можна було чітко сказати, що загальний рівень води влітку, був вищим за весняний.

Змінилась ситуація і з судами для сплаву. Матеріал надувних елементів катамаранів став набагато міцнішим, і тепер катамаран не боїться налетіти на камінь навіть на повному ходу. Всі більшої популярності набувають малі суда: надувні двомісні байдарки та катамарани, а також каяки. Для невеликих човнів, сплав навіть по малій воді стає цікавою екстримальною атракцією і приносить море задоволення. Крім того сплав на байдарці по Черемошу в малу воду є достатньо безпечним і можна навіть спробувати сісти в каяк. Разом з тим в велику воду сплав на байдарці для початківців практично неможливий.

Тож можна впевнено сказати, що рафтинг на Черемоші перестав бути суто весняною розвагою і тепер триватиме з квітня по вересень.

А влітку сплавлятись набагато тепліше! :)