Замовлення трансферу на ГК "Буковель" ОНЛАЙН
+38 (068) 745-17-49
+38 (095) 088-73-42
+38 (063) 839-14-06
info@faynotur.com.ua

Політ на аерошуті

Політ на аерошуті

Детальніше

Close

Форма бронювання

Ціна зі знижкою - По домовленості

Особисті дані:

Поля з зірочкою обов'язкові для заповнення

Мабуть немає на світі людини, яка б не літала уві сні.  Кожен, хто знайомий з відчуттям польоту знає, як це... відірватися від землі, відчути швидкість, висоту, свободу..

Всі ці захоплюючі емоції та море позитивних вражень Ви відчуєте в польоті на аерошуті!

Аерошутом - (від англійського "Powered paraсhute" - "парашут з мотором") називають мотовізок з парашутом, який нагадує парашут типу "крило". Аерошут належить до класу надлегких літальних апаратів: до того ж класу, що і мотодельтаплани і параплани з мотовізком.

Для підйому крила потрібно лише вибрати правильний напрямок старту - збільшуємо тягу двигуна, розгін, і крило наповнюється повітрям. Короткий розгін - і ви летите!

Аерошути вважаються безпечним видом повітрянних польотів. Сам мотовізок збирається із спецматеріалу за авіаційними технологіями, що забезпечує високу міцність і безпеку в  експлуатації апарату. Мала швидкість приземлення (всього біля 30 км/год) дозволяє безпечно приземлятися  у тому числі і на обмежені майданчики, або на непідготовлений грунт.

Вантажопідйомність апарату складає 250 кг, діапазон швидкості від 30 до 60 км/год., висота польоту - від 1-2 метрів до захмарних 5000 м.

​Політ на аерошуті

Вся прогулянка займає близько 2-3 години:

• знайомство з командою

 • виїзд на місце старту

 • підготовка

• інструктаж

• політ (залежить від замовлення, минимально - 10 хвилин у повітрі)

 • посадка.